آیین رونمایی از کارگزاری یزدان توسط وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی

چهارشنبه 9 اسفند 1402

آیین رونمایی از کارگزاری یزدان توسط وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی

در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان یزد با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی، استاندار، نمایندگان مجلس و فعالان بخش خصوصی استان یزد آیین رونمایی از آغاز فعالیت شرکت کارگزاری یزدان برگزار شد.

در این مراسم مدیر عامل شرکت کارگزاری یزدان ضمن خیرمقدم به وزیر اقتصاد و هیات همراه با اشاره به چگونگی شکل گیری این کارگزاری اظهار نمود سهامداران این شرکت کاملا از بخش خصوصی و همگی بومیان استان یزد می باشند. سهامداران بر اساس لزوم توجه به سه عامل توسعه زیر ساخت های نرم افزاری صنعت کارگزاری و تبدیل شدن کارگزاری یزدان به یک کارگزاری دیجیتال، لزوم توجه به نیازها، تملایلات و سلیقه مشتریان و نهایتا تجربه فعالیت در بازارهای مالی و بخصوص صنعت کارگزاری، گرد هم آمده اند. بر همین اساس با بهترین شرکت های فعال در عرصه تولید نرم افزار در امور مالی و همچنین دیجیتال مارکتینگ در ایران به شراکت نشستیم و مجوز فعالیت خود را در شهریور ماه سال جاری از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت نمودیم.

دکتر رعیتی ادامه داد خوشبختانه در زمان کوتاهی ضمن اخذ عضویت در نهادها های پشتیبان بازار سرمایه و کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار ، مجوزهای مورد نیاز برای معاملات در همه سامانه ها، بازارها و ابزار های معاملاتی شامل سهام، اوراق مشتقه ، فیزیکی کالا و مشتقه کالایی و انرژی را دریافت کرده و در حال خدمات دهی به مشتریان می باشیم. در پایان وی خاطرنشان کرد با توجه به اخذ مجوز پذیرش و عرضه اوراق بهادار توسط این کارگزاری، تجربه بالای سهامداران و مدیران این مجموعه در پذیرش شرکت ها در بورس و فرابورس، ضمن ساماندهی کمیته ای ویژه برای این موارد در شرکت، آمادگی کامل و رسالت گونه خود را برای مشاوره و همکاری در زمینه همه موارد ذکر شده و بخصوص پذیرش شرکت ها و تامین مالی بنگاه ها اعلام می نماییم.

ارسال نظرات